ZİRVE OTURUMLARI

ZİRVE OTURUMLARI

ZİRVE OTURUMLARI

Pazarlama Zirvesi

Parmak İzi Pazarlama İletişimine Merhaba

Sefa Karahan
Ajans Başkanı / 1,618

Bu günleri de görmüş olduk. Kalabalık insan kitlelerinin arasında kime nasıl ulaşacağımızı dijital ile keşfettik. Şimdi pazarlama insana “hey sen!” diyor. İnsan da dijital dünyaya parmak izini gönüllü olarak çoktan bırakmış durumda. Peki ya sen kırmızı mı, mavi hapı mı tercih ettin?

Pazarlama Zirvesi

Bu çalışma tam da bizi yansıtmıyor!

Barış Coşkun
Kurucu / Ajans Sosyal

Neden istediğimiz gibi olmuyor? Neden anlaşamıyoruz? İletişim dünyası hızla değişirken biz iletişimcilerin de birbirini anlamasının artık zamanı geldi.
Ajans Sosyal Kurucusu Barış Coşkun, gerçek deneyimlerden yola çıkarak keyifli bir dille Ajans - Marka iletişimini masaya yatırıyor.

Efe Gözen

FABB Kurucu Ortağı, Y. Mimar

Burcu Biçer Saner

FABB Kurucu Ortağı, Y. Mimar

İnsan Kaynakları Zirvesi

Kreatif Robotlar

Endüstriyel robot kollar fabrikadaki üretim hatlarından çıkarıldığında neler yapabilir? Monoton görevlerinden kurtardığımız bu araçlar ile farklı uygulamalar için özelleşebilen, merak uyandırıcı deneyimler sunabilir miyiz? Makina potansiyeli ile insan yaratıcılığı buluştuğunda ortaya çıkan mimari üretim ve kreatif uygulama dünyasının kapısını aralıyoruz.

Pazarlama Zirvesi

Geleceğin İletişimi, İletişimin Geleceği

Ergün Gümrah

Ajans Başkanı / GoodWorks İletişim Danışmanlığı

Teknolojinin değişimi ile bildiğimiz iletişimin sonu geldi, şimdi herşeyi yeniden düşünme zamanı. Z kuşağından sonra alfabe bitiyor, hedef kitleler nasıl tanımlanacak, onlara nasıl ulaşılacak? Yapay zeka, büyük data, chat botlar iletişimde neleri değiştiriyor? Peki bizi nasıl bir iletişim biçimi bekliyor? İtibarı yöneten iletişimciler bu yeni dünyada nasıl yeni fırsatlar ve güç elde edecekler?

Pazarlama Zirvesi

Robot Değilim, İnsanım

Esra Erdemli Arkış
Eğitmen /Danışman

İnsanı insan yapan ideallerini belirlemesi, kendi tercihlerini yaparak idealine doğru yürümesi değil mi? Pazarlama dünyası bu insanı nasıl anlayacak, ideallerine ulaşması için nasıl destek olacak? Tüketiciye kimlik veren, değerini söyleyen, nasıl davranması ve hissetmesi gerektiğini söyleyen bir anlayıştan, insan odaklı pazarlama anlayışına geçmek için neye ihtiyacımız var? Müşteriyi robotlaştırmadan güçlü, anlamlı, mutlu bir gelecek için pazarlama dünyasının güçlerini yeniden tanımlamaya var mısınız?

İdil Suher

Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölüm Başkanı

Cansu Etli


Genç İDA Temsilcisi, Grup 7 İletişim Müşteri İlişkileri Direktörü

Tuğçe Oral

Genç İDA Temsilcisi, Goodworks İletişim Danışmanlığı Müşteri Direktörü

Pazarlama Zirvesi

Geleceğin İletişimcileri

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) iletişim sektörünün geleceği için büyük önem taşıyan iletişim eğitimi konusunu And Now Zirvesi’nde masaya yatırıyor. Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ve Genç İDA oluşumu kapsamında yürütülen çalışmaların paylaşılacağı oturumda, iletişim sektörünün gelecek vizyonu doğrultusunda sektör ve akademinin işbirliği ile oluşturulacak yeni eğitim modeli ve iş yapış biçimi tartışılacak.

İnsan Kaynakları Zirvesi

Sadeleşme

Esra Akkaya
Oyuncu &Koç

Sade az değildir, sadeleşmek seninle uyumlu olmayan her şeyle vedalaşıp göndermek anlamına gelir. Bu evindeki fazla eşyalarla başlasa da mutlaka zihnine, düşünce kalıplarına ,ya da çevrene artık seninle uyumlu olmayan insanlara yansır ve hayatından bir çok şeyi temizler. Ayrık otlarıyla dolu bir bahçe hayal edin siz içine ne çiçek ekerseniz ekin kötü görünecektir. Oysaki istemediğiniz otları temizlediginizde geriye kalan kendiliğinden güzel bir bahçe olur şimdi canınız ne isterse eklemek elinizdir. Hayatınızın her alanında sizinle uyumlu size iyi gelecek, güzel şeyler için önce yer açmak gerek...“ilham sade sever”

İnsan Kaynakları Zirvesi

O Dijital Buraya Gelecek!

Yasin Kaplan
Dijital Pazarlama Okulu / Kurucu

Dijital pazarlama ve temel terimler
Dijital pazarlama istatistikleri
Hangi pozisyon neden dijital pazarlama yapmalı
Dijital reklamcılık ve temel terimler
Türkiye’de dijital pazarlama eğitimleri
Hangi eğitimlere yönelmeli?

Pazarlama Zirvesi

Reklamcılığın Geleceği

Murat Durak
Dijital Dönüşüm Stratejisti / Bilgi Küratörü,
Response DGA / Performer GA / Brand Talks

Yeni teknolojik gelişmeler; yaşama, düşünme ve satın alma davranışlarımızı nasıl kökten değiştirecek. Yeni düzene uyum sağlamak için reklam ajansları ve pazarlama ekipleri nasıl değişmek zorunda kalacak. Yakın gelecekteki yeni ajans yapıları, reklam modelleri ve ihtiyaç duyulan yetenekler neler olacak. Veriye dayalı pazarlama yaratıcılığın yerini nasıl alacak.

İnsan Kaynakları Zirvesi

"Amazon'un Büyük Başarısının Sırrı"

Serkan Koç
Cimri.com CEO, Levent Ofis Kurucu Ortak

Dünya Amazon'la dijitalleşiyor. Amazon, dijitalleşme yolunda yapay zekâ gibi uygulamalarla devasa başarı sağlayan şirketlerden biri olma özelliğini koruyor. Bu oturumda, Amazon'un başarısının altındaki on dört prensip, Makine Öğrenimi, Yapay Zekâ ile yaptığı inovasyonları nasıl yönettiği, 20 senedir uyguladığı ‘Flywheel’ modeli ve ‘müşteri odaklı şirket’ olarak anılmasının arkasındaki PR örnekleri sunulacaktır.

Cüneyt Devrim
Havas CEO

Barış İnan
Anadolu Sigorta Dijital Kanal Birim Yöneticisi

Ümit Arsoy
Beymen E-Commerce Business Director

İnsan Kaynakları Zirvesi

IAB Oturumu / Dijital Dönüşüm

Günümüzün rekabetçi ortamında tüm markalar dijital dönüşüm geçirmek zorunda. Tüketicinin dijital, satışın dijital, pazarlamanın dijital olduğu bir yerde markaların tüm fonksiyonlarının uygun dijital altyapılara sahip olması gerekiyor. Markaların tüketicileriyle karşı karşıya kaldıkları tüm kanallarda, onlara yaşattıkları deneyimi geliştirmesi mükemmelleştirmesi şart. Dijitalleşmenin marka yönetimindeki en büyük etkisini müşteri deneyimi yaşatmada görüyoruz.

İnsan Kaynakları Zirvesi

Ben değil biz, benim değil bizim

Filiz Bilmiş
Müşteri Direktörü 1,618 Creative Ad Works

“Ben” yerine “biz” bilinciyle hareket etmek ve bir bütününün parçasını oluşturmak ortaya çıkacak sinerjiyle yaratıcı sonuçlar meydan getirir.

İnsan Kaynakları Zirvesi

Biggstars Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme Platformu

Murat Gürsoy
Projeler Satış Müdürü, Sanal Mağazacılık Bilgisiyar Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

Kurum kültür ve değerlerini pekiştiren,
Takım etkileşiminizi güçlendiren,
Motive eden,
Yüksek performanslı çalışanlar sağlayan,
Memnuniyet ve bağlılığını arttıran,
Çalışan Takdir ve Sosyal İletişim Platformu BIGGSTARS ile tanışmak ister misiniz!!!

İnsan Kaynakları Zirvesi

Blockchain ve İnsan Kaynakları

Funda Sezgin
İnsan Kaynakları Direktörü Deloitte Türkiye

Birçok endüstride ezber bozan blockhain, İnsan Kaynakları teknolojilerini de yeniden şekillendirme potansiyeline sahip. Peki, nasıl?

İnsan Kaynakları Zirvesi

Dijital Öğrenme Deneyimi

Bilal Ramazanoğlu
Öğrenme Deneyimi ve Eğitim Teknolojileri Yöneticisi

“Tofaş Akademi Dijital Öğrenme Deneyimi” Tofaş Akademi’de insan odaklı düşünme metodları kullanılarak tasarlanan, benzersiz ve kişiselleştirilmiş öğrenme deneyiminin teknoloji ile buluşması.

LMS – Eğitim Yönetim Sistemi

Tideo – Video Öğrenme Protalı

Wiki – Dijital Kurumsal Hafıza

İnsan Kaynakları Zirvesi

“Çünkü bir gencin bir yetişkine öğretebileceği her zaman üç şey vardır… Hayal gücü, cesaret ve umut...”

Gaye Özcan
Kurucu Ortak, Genel Müdür -Human Group

Dünya giderek hızlanan bir değişim içinde. Bu değişimi; teknoloji, iletişim, yapay zeka, sosyal medya ağları, uzay yolculukları v.b. sayılmayacak kadar çok gelişmeye bağlayabiliriz. Ancak yarın hangi gelişmeler, keşifler ve iş modelleri bu değişime ivme kazandıracak henüz bilmiyoruz. Bildiğimiz tek şey yarını şekillendiren keşiflerin kaşifleri yarının yetenekleri olacak.

İş dünyası da bunun farkında; tüm gücümüzle insana, gençliğe ve geleceğe yönelik çalışmalarla kendimizi onlara hazırlıyoruz. Peki yarının yetenekleri, neler yapmak istiyor, hayallerindeki mesleklere şimdiden şekil vermek ister misiniz? Nasıl bir iş, nasıl bir çalışma ortamı, en önemlisi de nasıl bir kültür onları mutlu eder?

Tüm düşüncelerini; iş dünyasının önde gelen temsilcileri olan sizlerle paylaşmak ve geleceğimize ilham veren sohbetler gerçekleştirmek üzere gençleri anlamaya çalışacağız.

Özlem Sarıoğlu

Professional Coach, PCC - SPARKUS

Dani Benreytan

Designer - SPARKUSH

İnsan Kaynakları Zirvesi

Gelişimi Tasarlamak: Koçluk, Mentorluk ve Liderlik Gelişim Programlarında Dijital Araçlar ve Tasarımı

Koçluk, mentorluk ve liderlik gelişim araçlarını teknolojiyi kullanarak nasıl daha verimli kılıyor, ölçüyor ve iyileştiriyoruz? Dijital araçları kurumunuza adapte etmenin püf noktaları

İnsan Kaynakları Zirvesi

Fatih Uysal
Genel Müdür &CEO - Kariyer.net

Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Fatih Uysal, kariyerine 1999 yılında Danone’de başladı. Uysal, şirketin Türkiye ofisinde birçok farklı markada sorumluluklar üstlendi ve 2006 yılında Danone Group Genel Merkezi’ne (Fransa) Global Pazarlama Müdürü olarak atandı. Burada geniş bir coğrafyada 40’a yakın ülkeye pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve uygulanması konusunda destek verdi. Fatih Uysal, yurt dışı görevindeki son yılını Orta Doğu, Avrupa ve Latin Amerika’dan Sorumlu Global CRM Direktörü olarak Hollanda’da geçirdi. 2010 yılında Türkiye’ye geri dönerek Vodafone bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayan Uysal, bu süreçte birçok farklı segmentin ve projenin lansmanına liderlik etti. Uysal, Şubat 2017 itibariyle online ortamdaki en büyük insan kaynakları platformu olan Kariyer.net’te Genel Müdür olarak görev yapıyor

İnsan Kaynakları Zirvesi

Bir Dönüşüm Hikayesi

Güzide Ulufer
İnsan Kaynakları Müdürü - Koç Finansman A.Ş

Marmara Üniversitesi’ndeki lisans ve yüksek lisans eğitimini takiben, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları, Adler International Learning’de Profesyonel Koçluk Programlarını bitirdi. Yapı ve Kredi Bankası'nda başladığı iş hayatına, Koç finans bünyesinde farklı pozisyonlarda sorumluluk alarak devam etti. Şu an Koçfinans İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmalarını sürdürüyor.

İnsan Kaynakları Zirvesi

İK'da "Yapay Zeka İş Yapma Şeklimizi Nasıl Değiştirecek?"

Murat Durak
Dijital Dönüşüm Stratejisti / Bilgi Küratörü
Response DGA / Performer GA / Brand Talks

Yapay zeka tam olarak nedir ve yakın gelecekte neler yapabilecek. Hangi sektörlerde hangi mesleklerin yerini alacak, hangi meslekler yapay zeka ile hayatımıza girecek. En iyi çalışanları seçmemizi ve onları geliştirmemizi nasıl sağlayacak. Yapay zekanın yönetim kurulu üyesi, CEO, CMO, CHRO olduğu bir dünya çok mu yakında?

Kurtuluş Yılmaz

Genel Müdür - Bilin Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı

İlkay Öztürk

CEO - İnfinity Teknoloji

İnsan Kaynakları Zirvesi

HUMANIST İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi ve CLOUDLMS ile e-öğrenmede yeni bir yaklaşım

İnsan kaynakları ve eğitim akademi portalleri arasındaki entegrasyon sorunlarından sıkılmadınız mı?

BİLİN ve INFINITY farklı portal kullanımı sırasında karşılaşılan sorunları ortadan kaldıracak bütünleşik bir çözüm ile karşınızda. E-öğrenmeye yeni bir yaklaşım getirecek bu uygulamanın bugünü ve yarınını öğrenip kurumunuzu buna hazır hale getirmek istiyorsanız mutlaka oturumda yerinizi alın.

Seda Kayrak Kızıltan
GROUP ROCHER / FLORMAR - İnsan Kaynakları Direktörü

Dr. D. Zafer İnkaya
BİLİN Yazılım ve Bilişim Danışmalığı - Kurucu Ortak

İnsan Kaynakları Zirvesi

Kariyer Yönetiminin Bugünü ve Sonrası

Dünyadaki gelişimi ile de ele alındığında “Kariyer Yönetimi” nin tarihsel olarak en sonlarda ele alınan İK yönetim süreçlerinden olduğunu söyleyebiliriz. Bu oturumda, bugün farklı kurumlarda birçok farklı bakış açıları ile yönetilen bu sürecin, “veri yönelimli İK” kavramı ile birlikte gelecekte nasıl şekillenebileceğini tartışacağız.

İnsan Kaynakları Zirvesi

İK'da "Yapay Zeka İş Yapma Şeklimizi Nasıl Değiştirecek?"

Ezgi Karğan
CMO Kariyer.net

İK Panorama: Trendlerin Neresindeyiz?

Pazarlama Zirvesi

Geleceğin Dünyasında Müşteri Deneyimi ve Duygular

Can Erer
Danışman Management Centre Türkiye (MCT)

İnsan Kaynakları Zirvesi

Diyalog ile Davranış Değişikliği

Ateş Ataseven
Associate Partner Management Centre Türkiye (MCT)

İnsan Kaynakları Zirvesi

Dijital Dönüşüm Kültürü Oluşturmak

Arif Gürdenli
SME Organizational Culture & Leadership Development
Management Centre Türkiye (MCT)

İnsan Kaynakları Zirvesi

İK'da "Yapay Zeka İş Yapma Şeklimizi Nasıl Değiştirecek?"

Meltem Gürler
Danışman Management Centre Türkiye (MCT)

İnsan Kaynakları Zirvesi

Perakendenin Şimdi ve Sonrası: İNSAN

Koray Tekay
Danışman Management Centre Türkiye (MCT)

İnsan Kaynakları Zirvesi

İş Birliği ve Paydaş Odaklılık: Bir Yöndeşlik Modeli

Mehmet Namık Aydın
Danışman Management Centre Türkiye (MCT)

İnsan Kaynakları Zirvesi

Harekete Geçiren Hikaye Anlatıcılığı

Gözde Berber Özbalaban
Danışman Management Centre Türkiye (MCT)

İnsan Kaynakları Zirvesi

Dijital DNA

Mine Kobal Ok
Danışman Management Centre Türkiye (MCT)

İnsan Kaynakları Zirvesi

Bir Dakikada Satış

Ateş Diyaroğlu
Danışman Management Centre Türkiye (MCT)

İnsan Kaynakları Zirvesi

Tamam Google, Sen İnsan mısın?

Serkan Küçükselek
Danışman Management Centre Türkiye (MCT)

İnsan Kaynakları Zirvesi

2018 Küresel İnsan Kaynakları Trendleri

Cem Sezgin
Deloitte Danışmanlık Şirket Ortağı ve İK Hizmetleri Lideri

Deloitte tarafından her yıl yayınlanan Küresel İnsan Kaynakları Trendleri Raporu dünyanın dört bir yanından binlerce profesyonelin katkıları ile hazırlanmaktadır. Rapor, yetenek dünyasını şekillendiren başlıca trendleri ve gelişmeleri mercek altına almaktadır. Uzun süredir heyecanla beklenen 2018 yılı araştırma sonuçlaı yorumlayacak; dünyanın her yerinden profesyonellerin kurumlar için İnsan Kaynakları alanında belirlerdikleri en öncelikli başlıkları irdeleyecek ve Türk katılımcıların önceliklerinin dünya sonuçları ile hangi alanlarda ne düzeyde örtüşüp farklılaştığını masaya yatıracağız.

İnsan Kaynakları Zirvesi

Hızla gelişmekte olan teknolojinin çalışma hayatındaki etkileriyle değişmekte olan “personel yönetim” tekniklerine işverenlerin uyum sağlaması ve elektronik bildirimlerin iş hukukundaki rolü.

Bahar Sür
Kıdemli Avukat / Egemenoğlu Hukuk Bürosu

Deloitte tarafından her yıl yayınlanan Küresel İnsan Kaynakları Trendleri Raporu dünyanın dört bir yanından binlerce profesyonelin katkıları ile hazırlanmaktadır. Rapor, yetenek dünyasını şekillendiren başlıca trendleri ve gelişmeleri mercek altına almaktadır. Uzun süredir heyecanla beklenen 2018 yılı araştırma sonuçlaı yorumlayacak; dünyanın her yerinden profesyonellerin kurumlar için İnsan Kaynakları alanında belirlerdikleri en öncelikli başlıkları irdeleyecek ve Türk katılımcıların önceliklerinin dünya sonuçları ile hangi alanlarda ne düzeyde örtüşüp farklılaştığını masaya yatıracağız.

İnsan Kaynakları Zirvesi

İş Kazaları ve İSG Süreçlerinde İşveren Sorumlulukları

Fazilet Karabacaklar
Kıdemli Avukat / Egemenoğlu Hukuk Bürosu

İş kazası ve Meslek Hastalıklarının yasal tanımı nedir; İSG süreçleri ile ilgili işveren sorumluluklarının özellikle hukuki ve idari boyutu nelerdir; İş Sağlığı ve Güvenliğine ilişkin işverenlerce yasal olarak yapılması gerekenler, alınması gereken önlemler nelerdir; iş kazası veya meslek hastalığı meydana gelmesi halinde işverenin yükümlülükleri nelerdir; karşılaşılabilecek teftiş ve idari yaptırımlar ve olası sonuçları nelerdir; işkazası ve meslek hastalığında işverenin tazmin sorumluluğunun sınırları nelerdir, işkazası sonrasında yapılması gerekenler nelerdir.

İnsan Kaynakları Zirvesi

Çalışanların İzin Hakları

Sinem Nur Çetinkaya
Kıdemli Avukat / Egemenoğlu Hukuk Bürosu

İş Kanunda düzenlenen izinler hangileridir ? Yıllık izin kullanımına hakim usul ve esaslar nelerdir? İspat bakımından tutulması gereken kayıtlar hangileridir? İzin kurallarına uymama halinde karşılaşılacak riskler nelerdir? Yıllık izin hangi durumlarda izin alacağına dönüşür? İzin ücreti nasıl hesaplanır? Yıllık izin dışındaki ücretli ve ücretsiz izinler hangileridir?

İnsan Kaynakları Zirvesi

Öncesini ve Sonrasını Unut İns”an” da Kal!

Gülçe Okan
Organizasyonel Gelişim ve Kurum
içi İletişim Bölüm Müdürü / QNB Finansbank

Geçmişte insanlar şüphesiz günümüzü farklı hayal etmişlerdi. Ancak bizi bugün yaşadığımız dünyaya ulaştıran onların hayal etme kabiliyetleri ve vizyonları oldu. Yaşanan bu değişim yaratıcılığın sınırlarını zorlayacak bir dönüşüm aslında. Peki insanın geleceği ne olacak, iş dünyası nasıl şekillenecek?

Gerçek olan şu ki geçmişten bugüne yaşanan dönüşümlerin odak noktasının hep insan olduğunu düşünürsek; geleceği hayal ederken ne kadar ins”an” da kalabiliyoruz?

İnsan Kaynakları Zirvesi

Yeni Bir Çağ, Yeni Nesil İnsan Kaynağı...

Özge Otmanbölük
Eğitim ve Gelişim Yönetimi Müdürü / QNB Finansbank

Dijital dönüşümle birlikte çağımızın koşulları her geçen gün değişiyor. Yeni nesil, teknolojinin içine doğarken, günümüz insanı çağa ayak uydurmanın telaşına düşüyor... Peki mevcut yetkinliklerimizle yeni dünya düzeninde nasıl yer alacağız?

Koşulların bu kadar hızlı değiştiği bir dönemde bu dinamizme ayak uydurabilen, tehditleri fırsata dönüştürerek fark yaratan yöneticiler ve insan kaynağı geliştirmek de bizlere düşüyor. Dünyayla birlikte eğitime bakışımız ve uygulamalarımız da dönüşüyor...

İnsan Kaynakları Zirvesi

İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm: IK 4.0

Esra Gaon
İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı / Microsoft Türkiye

Dördüncü Endüstriyel Devrim gerçek bir dijital dönüşüm üzerine inşa ediliyor. Yetenek yönetimi süreçlerinin dijital platformlar ile yürütüldüğü, süreçlerin kısaldığı, mobilitenin hız kazandığı, çalışanlara hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir gelişim ortamı sunan yenilikçi yaklaşımı İK 4.0 olarak tanımlanmaktadır.

Bu yolculukta, gelişimi teknolojiyle uygulamak isteyenler için İK 4.0 : İnsan Kaynakları’nda Dijital Dönüşüm’ün anahtarları gün yüzüne çıkacak.

İnsan Kaynakları Zirvesi

Çalışanları ne Motive Eder? Türkiye’de İş Dünyasının Motivasyon Haritasını Açıklıyoruz!

Alper Toper
BNME Master Sertifikalı Eğitmeni & HRdergi Kurucu Ortağı

Türkiye’de farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerden 2000 beyaz yakalı çalışan, Motivatör DeğerlendirmesiTM envanterini tamamladı. Bu oturumda araştırma bulgularını paylaşıyoruz:

Çalışanları işlerinde en çok bağlı kılan faktörler neler?
Kuşaklar arası ve unvan bazlı ön plana çıkan motivatörler
İşlerinde mutlu olanların ilk 3 güçlü motivatörü
Çalışan bağlılığını ve takım performansını artırmak için kritik adımlar

İnsan Kaynakları Zirvesi

“Yan Hakkınızı Nasıl Alırdınız”

Demirhan Şener
Multinet Up / CEO

1999 yılında kurulan ve bugün milyonlara hizmet veren yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up, özel sektör ve kamu kuruluşlarına ödeme sistemleri ve akıllı kart çözümleri sunan Türkiye’nin lider kuruluşudur.

Multinet Up, esnek yan haklar, çalışan ödüllendirme ve dönemsel yardımlar konularında kurumların ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. Multinet Up, proje ödüllendirme, prim, yılbaşı ve Ramazan yardımları için Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartını geliştirmiştir. Çalışanlar yan hak tercihlerini web tabanlı yan haklar tercih platformu ve yan haklar mobil uygulamaları üzerinden tercihlerine göre belirleyebilirler.

İnsan Kaynakları Zirvesi

YAPABİLİRSİN!

Ethel Mulinas
Oyuncu / Eğitmen ve Danışman / POLDY İnsan Kaynakları Yazılımı Konuşmacısı

“Bir sabah güne 168 kilo uyandıysam, bir başka güne 68 kilo uyanabilirdim. 90 kilo vermek sıradan bir insan için mucize… Oysa benim mucizem karar verdiğim anda saklıydı.”

Ekonomi eğitimi aldım, MBA yaptım. Bugün müzikal oyuncusuyum. Değişim ve gelişim hayatın her alanında her anında… Bir kadının hayatında, şirket yaşamında, toplumsal alanda… “Oysa ruhun yaşı, kilosu cinsiyeti yok ki !”

İnsan Kaynakları Zirvesi

Kurumsal Video Çözümü Cloudtivi Başarı Hikayesi, Arçelik Perakende TV

Motiwe

İnsan Kaynakları Zirvesi

Yeteneğin Gelişiminde Gerçek Zamanlı Uygulamalar

Sevgi Ekşi
İnsan Kaynakları Müdürü / GE Aviation

İnsan Kaynakları Zirvesi

İK’nın Güvenilir Danışmanlığı

Mehpare Alp
İnsan Kaynakları Direktörü / FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.

İnsan Kaynakları Zirvesi

Habibe Akşit
İnsan Kaynakları Profesyoneli

Aycan Emre
İnsan Kaynakları Müdürü / Ulusal Faktoring A.Ş.

Devrim Aksu
Kurucu Ortak , İK Danışmanı, Yönetici Koçu / İdeacoaching

Yıldız Öztürk Balamir
İnsan Kaynakları Profesyoneli

Sevkan Bolu
Organizasyonel Gelişim Müdürü / Vaillant Group Türkiye

Ezgi Gümüştekin
Deniz Akademi Gelişim Yönetmeni, Denizbank

Benden Uzak

İnsan Kaynakları Zirvesi

İK Daha Yeni Başlıyor

Simge Atsüren
İK Yöneticisi / Kanyon Yönetim

Müge Arslan
Danone Akademi Eğitim Müdürü / Danone Türkiye

Gül Ortaç
Ülke Organizasyonel Gelişim Müdürü / IKEA Türkiye

İnsan Kaynakları Zirvesi

21. Yüzyılda Yetenek Gelişimi: DANONE ve IKEA Uygulamaları

İnsan Kaynakları Zirvesi

Tofaş Akademi’de Tasarım Odaklı Düşünce ve Çeviklik Uygulamaları

Dr. Selçuk Alimdar
Tofaş Akademi Müdürü / Tofaş

İnsan Kaynakları Zirvesi

How to be a transparent organization

John Higgins
The Right Conversation, Research Director

Pazarlama Zirvesi

Girişimcilik ve Mentorluk

Aziz Emre Günal

CSO Kale Endüstri Holding
Kurucu Ortak - Getir

İnsan Kaynakları Zirvesi

Dijitalde Bir Tık Ötesi; Dönüşüm

Yasin Kaplan
Kurucu / MooF Dijital Reklam Ajansı

Dijital dünyada performansın öneminin anlatılacağı bu oturumda,
Dijital reklamcılık ve temel terimler
Dönüşüm optimizasyonuna dair temel kavram, taktik ve stratejilerinden bahsedilecek.
Dönüşüm nedir?
Dönüşüm nasıl oluşturulur?
Dönüşümde teklif stratejileri
Hedeflerinizi temel alarak teklif vermenize olanak sağlayan ROAS (Reklam harcamalarından elde edilen gelir)
Performans analizi ve raporlar

Güncel kalmak istiyorsanız, bültenimize kayıt olun.