HOUSE OF TALENT ZİRVESİ

HOUSE OF TALENT ZİRVESİ

House Of Talent

Kariyer, üniversite öncesi başlıyor, iş hayatı boyunca devam ediyor. Gelişim, sürekli gelişim, değişime ayak uydurmak, bugünün ve geleceğin bilgisine ulaşmak herkesin ihtiyacı…

House of Talent Zirvesi, şirketler ve üniversitelerdeki yetenekleri bugünün ihtiyaçlarına uyum sağlayacak donanımla buluşturmak için &Now Business&Tech Week’te yerini alıyor.

HoT, üniversiteli yetenekleri insan kaynakları profesyonelleriyle, iş dünyası profesyonellerini ise eğitimin merkezi üniversitelerle buluşturan bir zirve!

Genç Kariyer Akademisi olarak 16 yıldır lise ve üniversite öğrencilerinin kariyerlerini planlarken, iş dünyasının beklentilerinin üniversitelilerde eksik olduğunu görüyoruz.

Üniversite mezunları şirketlerin ihtiyaçlarına uygun donanıma sahip olmadan mezun oluyor, şirketler çalışanlarının eğitimleri için milyonlarca lira harcıyor.

House of Talent Zirvesi, üniversiteli yetenekleri bugünün iş dünyasını daha yakından tanımaları için şirketlerle, şirketlerin yeteneklerini ise geleceğe daha hazır hale gelmeleri için üniversitelerin Yaşam Boyu Eğitim Merkezleri ve Lisansüstü programları ile buluşturuyor.

Çalışanlarının eğitim ve gelişimine milyonlarca lira yatırım yapan şirketlerin yönetici ve İnsan Kaynakları uzmanları, üniversitelerin Yaşam Boyu Eğitim Merkezleri ve Lisansüstü Programları ile kurumsal anlaşmalar yapmak için buluşacak.

3 gün boyunca üniversitelerle şirketler üniversite standlarında buluşurken, 3 farklı etkinlikle de üniversitelileri şirket profesyonelleri ile buluşturuyoruz.

Program

8 Mayıs 2018 Salı 17:00 – 19:30

Mülakat Deneyimi Konferansı

Üniversitelilere özel hazırlanan Mülakat Deneyimi Konferansı ile mülakatlar öncesi hazırlıklı olmalarına katkı sağlanacak. 2,5 saat sürecek etkinlikte, İnsan Kaynakları profesyonelleri mülakat deneyimini sahneye taşıyacak ve uygulamalı olarak dikkat edilmesi gereken konulara dikkat çekecek. Bu sayede üniversiteli yetenekler sonraki iki gün sürecek mülakatlara daha hazır olacaklar.

9 Mayıs 2018 Çarşamba 10:00-17:00 – 10 Mayıs 2018 Perşembe 10:00-17:00 

Speed Interviewing Seansları

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek Speed Interviewing etkinliği ile katılım hakkı kazanan üniversiteli yetenekler daha kısa sürede onlarca şirketle görüşme imkanına sahip olacak.

Farklı sektörlerin farklı saatlerde gerçekleşeceği mülakatlarda her üniversiteli en az 6 profesyonelle, dahil olan her şirket de en az 12 adaylar bir saat içinde görüşme şansı yakalayacak.

Online olarak alınacak başvurularla yapılacak ilk eleme sonrası seçilen üniversiteli yetenekler bu ayrıcalığa sahip olacaklar.

9 Mayıs 2018 Çarşamba

İnsan Kaynakları Zirvesi Özel Katılım Hakkı

Yalnızca üniversite öğrencilerine özel bir fiyat ile Volkswagen Arena’da 23. İnsan Kaynakları Zirvesi’nin ilk günü açılış oturumlarına katılım imkanına sahip olacaklar.

Satın Almak İçin Linki Tıklayın :https://www.biletino.com/event/eventdetail/5334


Güncel kalmak istiyorsanız, bültenimize kayıt olun.