BLOGGER KAYIT KOŞULLARI

BLOGGER KAYIT KOŞULLARI

KAYIT HAKKINDA

Kimler ücretsiz blogger kaydı yaptırabilir?

Ücretsiz blogger kaydından sadece, düzenli olarak blog’unda yayım yapan, herhangi bir ticari, siyasi ve özel çıkar ile devlet çıkarından bağımsız faaliyet gösteren sektörle ilişkili bireysel bloggerların yanısıra haber servisi, yayın kuruluşu veya haber sitesi için çalışanlar yararlanabilir.

Bu kriterlere uyuyorsanız, lütfen aşağıda talep edilen bilgileri e-posta ile bize ulaştırın, verdiğiniz bilgiler doğrulandıktan sonra, üç iş günü içinde onay e-postası ile size ulaşıyor olacağız.

Bloggerlar nasıl kayıt yaptırabilir?

&NOW Business&Tech Week’e katılmak isteyen bloggerların genel kural olarak, 2017 yılı içinde en az altı ay boyunca günlük veya haftalık yazı yazmış olması gerekmektedir. &NOW Business&Tech Week’in içeriği ile paralel içerikler barındıran bloglar olması, paylaşımların sürekliliği, blog içeriklerininin sektörü takip eden güncel içeriklerden oluşması tercih sebebidir. Blogların Alexa değerlendirmeleri de göz önünde bulundurulacaktır. Ayrıca bloggerların Sosyal Medya’daki aktifliği, içerik paylaşımları ve takipçi sayısı yapılacak değerlendirmelerde dikkate alınacaktır. Pazarlama alanında lisans ve / veya lisansüstü programa kayıtlı olan ya da üniversite yayınlarında, yayın kuruluşlarında veya internet haber sitelerinde yazı içeriği referans gösterebilen akademisyenler ve öğrenci blog yazarları ayrıca değerlendirilecektir.

Katılmayı düşünüyorsanız hangi bilgileri sunmanız gerekir?

Lütfen e-posta ile aşağıdaki bilgileri info@andnowweek.com adresine iletiniz. Haber kuruluşu (Blog veya web sitesi adresi), ad soyad, adres (şehir ve posta kodu içermelidir), ülke, telefon numarası, e-posta adresi, Twitter ve benzeri sosyal medya hesapları kullanıcı adı ve konferansa katılmayı düşündüğünüz tarihler (yani 8 Mayıs, 9 Mayıs, 10 Mayıs veya etkinliğin tamamı)

Onay e-postasını aldıktan sonra &NOW Business&Tech Week’e nasıl katılabilirsiniz?

&NOW Business&Tech Week’in web sitesi &NOW’a dair bilgileri alabileceğiniz en iyi kaynaktır. &NOW Business&Tech Week’in UNIQ İstanbul ve Volkswagen Arena girişinde yer alacak Basın Kayıt Masası’ndan girişlerinizi yapabilirsiniz.

Güncel kalmak istiyorsanız, bültenimize kayıt olun.